Rüyada Felç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Felç Görmek

Okunma Sayısı: 246

Rüyada Felç Görmek

Rüyada felç gören rüya sahibinin, sağlığının gayet iyi olduğuna ve uzun süreler boyunca bu şekilde gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin sağlık sektöründe işe gireceğine de yorulur.

Rüyada Yüz Felci Geçirmek

Rüyasında yüz felci geçirdiğini gören rüya sahibinin, iş hayatında kısa süreli durgunluklar yaşayacağına, her konuda zamana ihtiyacı olduğuna işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de bütün sıkıntılarından kurtulacağına işaret eden bu rüya kişiye mutluluk ve huzur getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Felçli Hastaya Bakmak

Rüyasında felçli bir hastaya baktığını gören rüya sahibinin, yardımsever, iyi niyetli birisi olduğuna yorulur. Kişinin yaptığı iyiliklerin mükafatını çok büyük alacağına ve manevi huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Annenin Felç Olduğunu Görmek

Rüyasında annesinin felç geçirdiğini gören rüya sahibinin, dualarının kabul olacağına, dileklerinin gerçek olacağına, hayallerindeki yaşam tarzına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Felçli Birisinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyasında felç geçiren birisinin yürüdüğünü gören rüya sahibinin, işlerinin kolaylaşacağına, zorlandığı maddi imkanlarının düzeleceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.