Rüyada Fare Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Fare Görmek

Okunma Sayısı: 267

Rüyada Fare Görmek

Rüyasında fare gören rüya sahibinin, bir hayır kurumuna yapacağı büyük bir yardım için çalıştığına, iyi kalpli birisi olduğuna işaret etmekte olan bu rüya, kişi için çok hayırlıdır.

Rüyasında Fare Almak

Rüyasında fare aldığını gören rüya sahibinin, fevri davranışlar sergileyip etrafındaki büyük küçük herkesin kalbini kıracağına, sıkıntıya düşeceğine, yaşayacağı pişmanlıkların büyük olacağına, kişinin psikolojik tedavi alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Fareden Kaçmak

Rüyasında fareden korkup kaçtığını gören rüya sahibinin, kıskanılacak kadar güzel ve çalışkan olduğuna işaret eden bu rüya kişi tarafından düşmanlarının alt edileceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin yenilikçi bir yapıya sahip olmasının kişiye olumlu etkiler yaratacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyasında fare öldürdüğünü gören rüya sahibinin, gerçeğin tam aksinde iyi olduğu şeklindedir. Rüya sahibine mutluluk getirecek haberlerin geleceğine, kafasının rahatlayacağına, sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine işaret etmektedir. Rüyada fare ölümü görmenin bir başka yorumu da yüze gülüp arkadan kötülük düşünen bir kişiye işaret etmektedir. Kötü düşünen insanları bertaraf edileceği anlamına da gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.