Rüyada Fal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Fal Görmek

Okunma Sayısı: 262

Rüyada Fal Görmek

Rüyasında fal gören rüya sahibinin, korku ile karışık tedirginlik duyarak zarara uğrayacağını işaret etmektedir.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyasında Fal baktırdığını gören rüya sahibinin, işi ile ilgili konulardan dolayı başının ağrıyacağına, zorluk çekeceğine işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin bol kazançlı bir yıl geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyasında falcıya gittiğini gören rüya sahibinin, iş hayatında kısa süre içerisinde başarıyı yakalayacağına, kısa süreli keyifli anlar yaşanacağına, akrabalar tarafından bir sürpriz ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eşine Fal Baktırmak

Rüyasında eşine fal baktırdığını gören rüya sahibinin, huzurlu bir yaşam süreceğine, kişiye bir emanet geleceğine, kişiye tuzak kuracak kişilerin olduğuna ve dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Rüyasında eşine fal baktığını gören rüya sahibinin, güzel süprizler hazırlama planları yaptığına ve keyifli geçecek günlerin olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Fal Taşı Görmek

Rüyasında fal taşı gören rüya sahibinin, eğitim hayatında büyük başarılar elde edeceğine, peşinden koşulan servetin elde edileceğine, mevkisinde itibarlı ve kuvvetli biri olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.