Rüyada Eski / Eskici Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Eski / Eskici Görmek

Okunma Sayısı: 241

Rüyada Eski / Eskici Görmek

Rüyada eskici görmek eski eşya, alamet ve nişana, vefa ve sadakate, evlenmek isteyen bir kimsenin birden çok kısmetinin karşısına çıkacağına, yakın bir dosttan görülecek vefaya ve yardıma delalet eder. Rüyada eski eşyaları toplamak geçmiş anıları hatırlamaya, yaşananları tekrar yaşamamak için planlar yapmaya delalettir.

Rüyada Eski Eşyaları Dizmek

Rüyada eski eşyaları dolaba derç etmek anılarını derleyip yazmaya, günlük tutmaya, yaşadıkları anılar ile bir eser ortaya koymaya delalet eder.

Rüyada Eski Dostlar İle Toplanmak Görmek

Rüyada eski dostların bir araya geldiğini görmek gerçek hayatta hile ve düşmanlığı bariz olan kimseye, bu kimseden korunmak için önlem alınması gerektiğine delalet eder.

Rüyaya Eskiciye Eşya Vermek Görmek

Rüyada eskiciye eşya verdiğini görmek gerçek hayatta huzur kaçıran eski düşüncelerden kurtulmanın habercisidir. Eskiden rahatsız olunan durumların çözüme kavuşacağına, işleri ile ilgili eskiden beri süre gelen şeylerin düzeleceğine delalet eder. Rüyada eskiciye eşya verip karşılığında para ya da eşya almak, geçmiş anıları karlı bir yatırıma dönüştürmeye delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.