Rüyada Eldiven Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Eldiven Görmek

Okunma Sayısı: 256

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven giydiğini görmek şahsın elit bazı şahsiyetlerin çevrelerinde devamlı mümtaz bir yer işgal edeceğine delalet eder.

Rüyada Eldiven Giymek Görmek

Rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, o şahsın ücreti fazlaca yüksek yeni bir işin başına getirileceğine delalet eder. Rüyada eldiven giydiğini gören şahıs kendine elit ortamlarda yer bulur demektir. Rüyada yeni bir eldiveni ilk kere giymek, maaşı yüksek bir işin yöneticisi olacağını bildirir. Eldiveninizi kaybettiğinizi görürseniz, sevdikleriniz sizi terk edecek demektir. Yeni eldivenler, zor günlerden sonrasında feraha kavuşmaya delalettir.

Rüyada Eldiven Aldığını Görmek

Rüyada yeni eldivenler görülmesi, zorlu günlerden sonra işte başarılı olamaya, bir proje hazırlamaya, yeni bir işe girmeye delalet eder. Rüyada görülen eski eldivenler ihanete uğramaya, bir dosttan görülecek kötülüğe ve aile içerisinde çıkacak bir anlaşmazlığa delalet eder. Ancak eldivenin rengine ve temizliğine bakılarak rüya yorumu yapılır.

Rüyada eldivenini elinden çıkarıp cebine koyduğunu görmek, bir an için üzüntüsünü bir tarafa bırakarak eğlenmek istediğine işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.