Rüyada Elçi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Elçi Görmek

Okunma Sayısı: 196

Rüyada Elçi Görmek

Rüyada elçi görmek; ara bulmaya, fitneyi yatıştırmaya, iki kişinin evlenmesi için tanıştırmaya, yeni bir ekip oluşturmaya, bir ortamda plan yapmaya, elçi bulunduğunu görmek kadrinin ulu bulunmasına, sözü dinlenen bir kimse olmaya delalet eder.

Rüyada Elçi Gelmesi Görmek

Rüyasında elçi geldiğini gören bir kimse gerçek hayatta düşmanı ile dost olur. Aile huzursuzlukları son bulur, masrafları azalır ve saadet kendisini bulur. Rüyada elçinin devlet işi için gelmesi mahkemede şahitlik etmeye, bekar bir erkeğin elçi görmesi nasibi olan hanım ile yakın zamanda tanışmasına, evli bir kimsenin elçi görmesi çocukları olacağı haberine delalet eder.

Rüyada Elçi Göndermek Görmek

Rüyada elçi gönderdiğini görmek yüksek şerefe ve mevkilere ulaşmaya, kazanılacak bir başarıya, bir kimsenin saygısını kazanmaya, istemediği bir ortamdan kurtulmanın yolunu bulmaya delalet eder. Rüyada elçi ile kötü haber göndermek gerçek hayatta kötü bir olayı savuşturmaya, iyi haber göndermek birilerine yapılacak iyiliğe delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar