Rüyada Elbise Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Elbise Görmek

Okunma Sayısı: 197

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada yeni elbise gerçek hayatta helal mala, pak giysi kalp temizliğine, kirli elbise kalp kirliliğine delalet eder. Rüyada yeni kıyafet yırtılır ve bu yırtık dikilir yahut tamir edilirse çocuğu olmaya, yırtığı dikemezse hapse girmeye delalet eder.

Rüyada Yamalı Elbise Görmek

Yamalı elbise işçi için rahatsızlığa, geri kalanlar için nimete, İnce ve parlak elbise hayırlı işe niyet etmeye, içi dışı bir olmaya ve sürura; böyle bir elbise hanım için hayır ve nimete erişmeye delalet eder.

Rüyada İşlemeli Elbise Görmek

Kendisine işlemeli kıyafet verilmesi bir yerden dünyalık gelmesine, Yün veya keten kıyafet kadın-erkek hepimiz için hayra, bu şekilde bir elbiseyi toplamak ya da saklamak mala delalet eder.

Rüyada Hatları Belli Eden Elbise Görmek

Kadının vücut hatlarını belli eden dekolte giysi fitne ve dedikoduya, kırmızı renk kıyafet adam için dünyanın ona meylederek ahireti ihmal etmesine, yırtık pırtık, lime lime elbiseleri üst üste giymek vefat etmeye işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar