Rüyada El Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada El Görmek

Okunma Sayısı: 214

Rüyada El Görmek

Rüyada hâkim veya kadı tarafınca elinizin kesildiğini görmek, kız yada adam kardeşinizin öleceğine işarettir.
Rüyada iki elinizin de kesildiğini görmek, geçim mevzusunda sıkıntı yaşayacağınıza; bir elinizle öteki elinizi çözdüğünüzü görmek, kazancınız mevzusunda haksızlık edeceğinize delalet eder.
Rüyada avuçlarınızı birbirinin üstüne koyduğunuzu görmek, iki kişiyle arkadaş olacağınıza, onlara katılacağınıza ya da evleneceğinize; çolak olduğunuzu görmek, kardeşinizin veya ortağınızın tutuklanacağına ve işlerinizde aksaklık çıkacağına delalettir.

Rüyada Elleri Üzerinde Yürümek Görmek

Rüyada dört ayaklı hayvanlar benzer biçimde ellerinizin üstünde yürüdüğünüzü görmek, gerçekleşmesi imkânsız bir hacet istek edeceğinize ve bunu güçlükle elde edeceğinize; ellerinin titrediğini görmek, işinizin kötüye gideceğine işaret eder. Rüyada elinizin doğuştan kuruduğunu/ felçli bulunduğunu görmek; sadaka vb. benzer biçimde hayır işlerden mahrum kalacağınıza işaret eder. Rüyada elinizi bıçakla kestiğinizi görmek, birine gönül vereceğinize işarettir.
İşlerinizi sol elinizle yaptığınızı görmek, gizli saklı işler yapacağınıza ve hacetinizin reva olacağına; elinizde iğne bulunduğunu ve onunla işe başladığını görmek, ilim öğrenmek için çaba sarf edeceğinize ve yüce hedefleriniz olduğuna delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri