Rüyada Ekşi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ekşi Görmek

Okunma Sayısı: 199

Rüyada Ekşi Görmek

Rüyada ekşi bir şey yenildiğinin görülmesi, acı bir haber alınacağına, sağlıksız bir kimsenin kötüleşmesine, mutsuz günlerin gelmesine, beklediği bir para var ise bundan umudu kesmeye delalet eder.

Rüyada Ekşi Bir Şey Çiğnemek Görmek

Rüyada ekşi bir şey yiyecek veya çiğnemek, zahmete ve meşakkate yorumlanır. Rüyasında eksi bir şey yediğini gören hayatta çok zahmet çeker. Rüyasında ekşi olan yiyecekleri (limon vs. Benzer biçimde) yediğini gören kimse geçimini zorlukla karşılayacağına ve sıkıntılı bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada Misafire Ekşi Yemek İkram Etmek Görmek

Rüyada ekşi bir yemeği misafirlerine ikram ettiğini gören fert bir mevzuda çevresindeki insanları suçlayacağına ve o durumda sözünü de esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ekşi Olmaması Gereken Bir Şeyi Ekşi Görmek

Rüyada normalde ekşi olmaması gereken bir şeyi ekşi olarak görmek, hiç ummadığınız bir yerden bir tür kazık yemeye, ortaklı bir işte ortağının kendisini kandırmasına, sevdiğinin ihanetine uğramaya, hayırsız bir evlada, yalnız kalmaya da delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar