Rüyada Ekin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ekin Görmek

Okunma Sayısı: 228

Rüyada Ekin Görmek

Umumiyetle önde gelen ve büyük isabet gösteren tefsirler şunlardır: Rüyada belli bir mahalde cinsi ve nevi malum ve mevsiminde yetişmiş nebatlar, ekin vesaire görmek, evlada delalet eder. Bu ekindeki iyi ve kötü hadiseler, bunlara nispet edilir.

Rüyada Mevsimsiz Ekin Görmek

Rüyada bilinmeyen bir mahalde başakları yetişmiş, rengi sararmış ve mevsimsiz ekin görmek, kendi aleyhinde husumete, birbirine muavenet edecek bir cemaatin karşısında kalacağına işarettir.

Rüyada Ekin Hasat Etmek Görmek

Rüyada ekini hasat ettiğini görmek, bir cemaatin fitnede helak olacaklarına; bir tarlayı ekip hasadını biçtiğini ve sonra harmana naklettiğini görmek, ümit eylediğine ereceğine, işlediği hayrın sevabını bulacağına delalet eder. Biçilmiş ekin arasında gezdiğini gören askere gider.

Rüyada Ekin Sulandığını Görmek

Rüyada bir ekin suladığını görmek, din ve dünyasında olacak bir şeyin vukuuna işarettir. Rüyada ekin ortasında bir dere veya dere olduğunu görmek iyi değildir. Ekinin başaklarını yerlerde veyahut hayvan ayakları altında görmek, rüya sahibinin zararına, ekin sahibi malum değilse ziyanın rüya sahibine ilişik olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.