Rüyada Eğilmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Eğilmek Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Eğilmek Görmek

Rüyada namazda eğilmek kulluk şerefini ve bilincini muhafaza etmeye, yücelik ve asalete, bir kimse karşısında eğilmek Allah’ın yolundan uzaklaşmaya ve günah işlemeye delalet eder.

Rüyada Eğilerek Yerden Bir şey Almak Görmek

Rüyada eğilerek yerden bir şey almak, dünyalık bir gaye için inanç ve düşünceden ödün vermeye, isteklerinin yerine gelmesi için her şeyi yaparak gözünün sadece dünyalığa dönmesine delalet eder.

Rüyada Değerli Bir Şeyi Yerden Kaldırmak

Bir şeyi ayakaltında kalmaktan kurtarmak veya yeri orası değil diye eğilip almak, bir değere haiz çıkmaya, inanç güzelliğine, aile büyüklerinden bir kimseye sahip çıkarak sevap işlemeye, yoksul bir kimseye yardımcı olmaya ve aldığı hayır duaları ile güzel şeyler yaşamaya delalettir.

Rüyada Bir Kimse Karşısında Eğilmek Görmek

Rüyada insanların veya onların saygı duyduğu şeylerin önünde eğilmek; alçalmaya, karakter bozukluğuna ve tanrıya şirk koşmaya, birinin önünde mecburi eğilmek bir sıkıntıdan kurtulmaya ve kişiliğine sahip çıkmaya, kötü huylu kimselerden kaçınmak gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar