Rüyada Edebiyat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Edebiyat Görmek

Okunma Sayısı: 251

Rüyada Edebiyat Görmek

Rüyada edebiyatla uğraşırken kendini görmek, rüyayı görenin ince ruhlu ve duyarlı yaratılışlı bir birey olduğuna ve işlerinde başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada şiir yazdığını görmek ince ruhlu biri olduğunuza; bir başkasının yazdığı şiiri size okuduğunu görmek, o kişiye karşı olan bağlılığına; karşı cinsten birinin şiir okuduğunu görmek, evlilik yada dostlukla tabir edilir.

Rüyada roman yazdığını ya da bir roman okuduğunu görmek, biriyle tanışıp evleneceğinize veya onunla yakın bir akrabalık kuracağınıza delalet eder. Rüyanızda edebiyatçılarla dostluk kurarak edebiyat ile uğraştığınızı, roman, hikaye ya da şiir benzer biçimde yazınsal yazılar yazdığınızı görmek, his dünyasında yeni bir gelişmenin başladığına, yakında bir aşk macerası geçireceğinize delalet eder.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada edebiyat ile uğraştığını roman, öykü ya da şiir benzer biçimde yazınsal yazılar yazdığını görmek, his dünyasında yeni bir gelişmenin başladığına işarettir.

Rüyada edebiyat öğretmeni olduğunuzu görmek insanoğlunu hayatında bir güzellik oluşturarak onları mutlu edeceksiniz şeklinde rüya tabiri yapılır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.