Rüyada Eczane Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. Eczane ve eczacı görmek kişinin durumuna göre yorum yapılır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak da yorumlanır.

Salimi’ye göre: Rüyada eczane görmek sağlıkla ilgili bir durum ile yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığını görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına; bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına; eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın öleceğine; ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir.

Bir başka rivayete göre de: Eczane görmek, ilaç alma durumu olmuşsa sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Rüyada eczanede ilaç yerine kitap görmek kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

Rüyada eczanede doktora muayene olduğunuzu görmek bünyenizin psikolojinizin kötü durumda olmasından dolayı zayıflayacağının habercisidir.

Rüyada eczanede tansiyon ölçtürmek yorgunluklarınızın, kırgınlıklarınızın ve aile sorunlarınızın dengenizi bozacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada eczanede iğne olmak hastalığınıza çok kolay bir şekilde şifa bulacağınız, ilaç ya da terapi ya da fizik tedavi gibi bir yöntemin sonuç vereceğinin işaretidir.

Rüyada eczane dolaplarında ilaç yerine şeker görmek, hastalığınızın sebebinin tamamen psikolojik olduğuna bunun için gerekirse bir psikolog veya psikiyatra gitmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda eczacı olduğunuzu görmek kendi hastalığınıza şifa bulduğunuz yöntemi başka insanlara da anlatarak onların da sağlıklarına kavuşmalarını sağlayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada eczane açmak, kalbinizin iyilik yapmanızı sağlayacak şekilde temizleneceğinin ve mutluluğunuz için yardım yapmaya gücünüz olacağına işaret eder.

Rüyanızda eczanenin önünde beklediğini görmek bir yakınınızın sağlığı için endişe duyacağınıza ve ona yardım edebilmek için her an teyakkuzda olacağınıza işaret eder.

Eczane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi