Rüyada Eczane Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Eczane Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Eczane Görmek

Rüyada bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış bir anlaşılmaya uğrayacağına, genç bir hanım için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı hanımlar için hafifçe bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına delalettir. Rüyada eczanede ilaç yerine kitap görmek kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara delalet eder.

Rüyada Eczanede Tansiyon Ölçtürmek Görmek

Rüyada eczanede tansiyon ölçtürmek yorgunluklarınızın, kırgınlıklarınızın ve aile problemlerinizin dengenizi bozacağına, umdukları şekilde sorunları yönetememek şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada Eczanede İğne Olmak Görmek

Rüyada eczanede iğne olmak hastalığınıza çok rahat bir şekilde şifa bulacağınız, ilaç ya da tedavi veya fizik tedavi şeklinde bir yöntemin sonuç vereceğinin delalet eder.

Rüyada Eczanede İlaç Yerine Şeker Görmek

Rüyada eczane dolaplarında ilaç yerine şeker görmek, hastalığınızın sebebinin tamamen psikolojik olduğuna bunun için gerekirse bir psikolog veya psikiyatra gitmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyanızda eczacı olduğunuzu görmek kendi hastalığınıza şifa bulduğunuz yöntemi başka insanlara da anlatarak onların da sağlıklarına kavuşmalarını sağlayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar