Rüyada Ecel Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ecel Görmek

Okunma Sayısı: 215

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada ferdin kendi ecelini görmesi kişinin ömrü uzun olacak ve yaşamı anlam kazanacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ecelinin Geldiğini Görmek

Ecelin geldiğini ve ölümü seçtiğinizi görmenin rüya tabiri sıkıntılı bir dönemden geçtiğiniz sadece kendinizi bilerek ve olanları olduğu gibi kabullenerek bunların üstesinden geleceksiniz şeklindedir.

Rüyada Ecel Hakkında Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölüm meleği hakkında konuştuğunuzu gördüyseniz ve kimin eceli hakkında rüya gördüğünü anlamadıysa yakınlarından ömrünün kısa olmasını beklediği birinin ömrünün uzayacağı şeklide rüya yorumu yapılır.

Rüyada Ecelinin Ne Zaman Geleceğini Görmek

Rüyada ecelinizin tarihini gördüyseniz gerçek hayatta ölümle ilgili fikir ve korkularınızın bu sıralar yoğunlaştığına, yaptığınız amellerden emin olmamaya işaret eder.

Rüyada yaşlı birine ecelin geldiğinin görünmesi o ferdin ecelinin yakın bulunduğunun bir işareti olabilir sadece bu kişi anneniz babanız gibi çok yakın biri ise onların ölümünden endişe düşündüğünüzün bir tür kabahatlık duygusu ile onlara vakit ayırmadığınız göstergesidir. Hayattayken sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızda yarar vardır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar