Rüyada Düşmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Düşmek

Okunma Sayısı: 210

Rüyada Düşmek

Rüyasında düştüğünü gören rüya sahibinin, kazancının artacağına, farklı projelerde yer alacağına ve bulunduğu her ortamda öncülük yapabilecek sayılan ve sevilen biri olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Arabadan Düşmek

Rüyasında arabadan düştüğünü gören rüya sahibinin, önemsiz olan hastalıklar atlatacağına, etrafında nankör insanların var olduğuna işaret etmekte olan bu rüya kişinin dikkatli olması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Yürürken Düşmek

Rüyasında yürürken düştüğünü gören rüya sahibinin, dikkatli davranması gereken konular ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Suya Düşmek

Rüyasında suya düştüğünü gören rüya sahibinin, bir kaza yapacağına ve ölümden döneceğine işaret etmektedir. Kişinin temkinli davranmaması durumunda büyük sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kayarak Düşmek

Rüyasında kayarak düştüğünü ve acı çektiğini gören rüya sahibinin, iş hayatında kişiyi çekemeyen insanların fesatlığına maruz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyasında damdan düştüğünü gören rüya sahibi, çok sevdiği bir arkadaşının zor günler geçireceğine ve bu durumun rüya sahibini de çok üzeceğine delalet eder. Rüyada damdan düşüp öldüğünü görmesi ise kişinin sağlıklı ve uzun ömürlü olacağına, aynı zamanda eğitim ve iş hayatında büyük başarılar yakalayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.