Rüyada Duman Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Duman Görmek

Okunma Sayısı: 244

Rüyada Duman Görmek

Rüyada gökyüzüne doğru yükselen beyaz duman görmek hayra; dumanın siyah ve etrafa dağıldığını görmek, gizlenen bir şeyin ortaya çıkmasına delalet eder. Beklenmedik bir anda alınacak haberlere, uzaktan gelecek olan bir tanıdığa da delalet eder. Rüyada uzaktan görülen duman uyarmaya; bacadan çıkan duman düzgün yollarla geçiştirilecek sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Evi Duman Kaplaması

Rüyada evi duman kapladığını görmek sıkıntı ve üzüntüye; dumanlı bir yerde bulunduğunu görmek, hile ve düzenbaz kimselerle olmaya; göze duman kaçması geçici bir üzüntüye delalet eder. Rüyada duman görmek yapacağınız girişimlerin başarı bulacağına ve emeline ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Dumandan Boğulmak Görmek

Rüyada duman içinde kalmış olduğunu ve boğulma tehlikesiyle karşılaştığını görmek, iş veya aile hayatınızda bazı buhranlı dönemlerin gelip çattığına, bundan kurtulmaya çalıştığınıza, beklenmedik bir sorumluluğun sizi bulmasına delalet eder.

Rüyada dumanın yavaş yavaş çevrenizden çekildiğini görmek, içinde bulunmuş olduğunuz kötü durumdan sıyrıldığınıza ve ferah günlere kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.