Rüyada Düğün Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Düğün Görmek

Okunma Sayısı: 238

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek, üzüntü ve kederin gitmesine; düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder. Mutluluğun geleceğini haber verir. Rüyada kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada düğün görmek mutluluğa delalet eder. Rüyada kendinizin evlendiğini görmek, uzakta yaşayan bir tanımış olduğundan kötü haberler alacağınıza delalet eder. Ferdin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Çalgısız Düğün Görmek

Rüyasında müziksiz ve eğlencesiz yapılan bir düğün görmek, hayır, bolluk, ferah ve sevinçtir. İçkili, gürültülü, patırtılı bir düğün görmek hayır değildir. Hele düğünde oyun olursa musibete delalet eder. Rüyada düğün görmek, düğün sahibi için musibettir. Düğüne davetli olan için yiyecek yoksa, neşeye delalettir.

Rüyada Düğünde Görevli Olmak Görmek

Rüyasında bir düğünün işlerine memur bulunduğunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabaları bulunmaz. Bir hastanın evinde düğün olduğunu görmek, o hastanın ölümüne delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.