Rüyada Dua Etmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dua Etmek Görmek

Okunma Sayısı: 209

Rüyada Dua Etmek Görmek

Rüyada yakarış eden ve kendisine dua edilen kimse hayır ve berekete; namaz sonu yakarış etmek hayırlı şeylerin gerçekleşmesine; kendi nefsini kınayarak kötü yakarış etmek, nimete şükretmeye işarettir.

Rüyada Uyurken Dua Etmek Görmek

Rüyada uyurken dua ettiğini görmek önemli bir işi dikkatsizlik etmeye veya uyanıkken yapılacak duanın kabul olmasına delalettir. Rüyada malum bir duayı okumak, özel bir maksadın husulüne; bir metne bakarak dua etmek dinde öncü konumundaki salah kişilere uymaya; duanın yarıda kalması üzerinde durduğu işi bitirememeye yorulur.

Rüyada Toplu Bir Şekilde Dua Etmek Görmek

Rüyada edilen yakarma sağlam bir imana, ibadetleri bilgili olarak ve maksada uygun bir tarzda, şekil ve özüne uyarak eda etmeye işarettir. Topluca yapılan yakarış genel olarak gelecek rahmet ve esenliğe; bilinmeyen birinin bir yerde yakarış ettiğini görmek, insanlar için hayır murat eden bir hiç kimseye, alim ve takva bir zata veya himmeti üstün evliyaya, cemaat içinde dua etmek görmek olduğu yerde doğruyu bırakmamaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar