Rüyada Doymak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Doymak Görmek

Okunma Sayısı: 242

Rüyada Doymak Görmek

Rüyada ferdin bir şeyler yiyerek doyması, uzun süreden beri beklediği duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada doymak görmek, hayırlara vesile olacak bir rüya olarak tabir edilir. Rahatlığa kavuşacağınız bir döneme gireceğinize, üzerinizdeki yüklerden kurtulacağınıza, yetenekli olduğunuzdan dolayı üstün başarılar sergileyeceğinize işaret eder. Rüyada doymak görmek, maddi olarak da ferahlamak ve geçim sıkıntısının bitmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karnını Doyurduğunu Görmek

Rüyada karnını doyurduğunu görmek, birikmiş para, mal ve sermayeye işaret eder. Dişinden tırnağından arttırıp köşeye bir miktar para koyacağınıza, çocuklarınızın ve sizin geleceğinizi düşünüp para biriktireceğinize, iş oluşturmak için kafi sermayeyi kazanmaya çalışacağınıza, almak istenen ev ya da araba gibi bir mal için birikim yapmaya delalet eder.

Rüyada Karnının Doymadığını Görmek

Rüyada karnının doymadığını görmek; aile hayatınızda her şeyin daha da iyiye gideceğine, küslerin barışmasına, aile bağlarının kuvvetleneceğine işaret eder. Helal lokma yiyen ve şükretmeyi bilen biri olduğunuzu, malınızı hiç çekinmeden başkalarıyla paylaştığınızı, bu örnek davranışlarınız sayesinde her insana örnek olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.