Rüyada Dövmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dövmek Görmek

Okunma Sayısı: 238

Rüyada Dövmek Görmek

Rüyada elleri ve ayakları bağlanmayarak kamçı ile dövüldüğünü görmek, kan çıksın veya çıkmasın değişmez, haram mal elde edeceğine işarettir. Rüyada dövmek veya dövülmek ünlü rüya tabircilerinin yorumlarına bakılırsa değişik şekillerde tabir edilmiştir.

Rüyada Dövüldüğünü Görmek

Bir kimsenin rüyasında birisi tarafından dövüldüğünü ve dövenin de kim bulunduğunu bilmediğini görmesi; o kimsenin hayırlı bir mala sahip olacağına, rüyasında dövülmekten korkan kimsenin, korktuğundan emin olacağına işaret şeklinde tabir olunur.

Rüyada Bir Ölü Tarafından Dövülmek Görmek

Ferdin rüyasında bir ölü tarafınca dövüldüğünü görmesi, o kimsenin bir yolculuktan yarar göreceğine veya kaybettiği bir şeyi yeniden elde edeceğine işarettir. Kişinin rüyasında bir ölüyü dövdüğünü görmesi, o kimsenin dini yönünün güçlü olduğuna, eğer var ise borcunu ödeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kendi Kendini Dövmek Görmek

Rüyada dövmek, dövülen kimse için hayra alâmettir. Bir adamın rüyasında sopa ile kendi başına vurduğunu görmesi, o kimsenin devlet başkanından memnun olmadığına, bazı yorumculara nazaran rüyada dövmek, beddua ile tabir edilir.

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.