Rüyada Dondurma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dondurma Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyasında dondurma gören rüya sahibinin, zor günleri artık geride bıraktığına, rahat geçireceği bir hayata başlatacağına, sağlıklı bir ömrü olacağına işaret etmektedir. Kişinin dondurma görmesi aynı zamanda güzel bir birlikteliğe de işaret etmektedir. Rüya sahibinin soğuk kanlı yapısı olduğu için zorlukların üstesinden kolaylıkla geldiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Dondurma Satmak

Rüyasında bir dondurma satıcısı olduğunu gören rüya sahibinin, geçim sıkıntısı çekmeyeceği anlamına gelmektedir. Kişinin değer verdiği, sevdiği insanlar tarafından alacağı hediyelerin yüzünü güldüreceğine işaret eden bu rüya kişi için hayırlıdır.

Rüyada Dondurma Düşürmek

Rüyasında dondurma düşürdüğünü gören rüya sahibinin, etrafındaki insanlara karşı büyük haksızlıklar yaptığına ve haksızlık yaptığı kişiler tarafından uyarılacağına delalet eder.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyasında dondurma yediğini gören rüya sahibinin, gönül işlerinden kaynaklı üzüleceğine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibi kısa kısa bir çok mutluluk yaşayacağını da göstermektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin girdiği işte olumsuz sonuçlar ile karşılaşacağına, çok çaba harcaması sonucunda iyi olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri