Rüyada Donanma Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Donanma Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Donanma Görmek

Rüyasında donanma gören rüya sahibinin, işlerinde yenilikler yapması gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin yaptığı yenilikler sonrasında işlerinin yoluna gireceğine, eski kazancını tekrar yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Donanma Gemisi Görmek

Rüyasında donanma gemisi gören rüya sahibinin, kötü niyetli insanlar tarafından hayatının risk altına gireceğine işaret eden bu rüya kişinin çok dikkatli adımlar atması gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin zor zamanlar atlatacağına yorulan bu rüya aynı zamanda kişinin mutluluğunu engellemeye çalışan insanlardan eşinin desteği ile kurtulacağını göstermektedir.

Rüyada Donanma Gemisinin Battığını Görmek

Rüyasında bir donanma gemisinin battığını gören rüya sahibinin, mal kaybı yaşayıp kedere boğulacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de, kişinin kariyerinde ilerleyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Askeri Donanma Görmek

Rüyasında askeri donanma gören rüya sahibinin, şan ve şöhret peşinde olduğuna, yenilgiye uğratılacağına, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir. Rüyada askeri donanma görmenin bir diğer yorumu ise sağlıklı bir yaşama yorulur.

Rüyada Deniz Donanması Görmek

Rüyasında deniz donanması gören rüya sahibinin, gelecekte servet sahibi olup insanlara yardım eli uzatacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri