Rüyada Domuz Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Domuz Görmek

Okunma Sayısı: 56

Rüyada Domuz Görmek

Rüyasında domuz gören rüya sahibinin, çevresinde düşmanlarının artacağına ve zarar göreceğine yorulur. Kişinin arkadından kuyu kazmaya çalışan insanlara dikkat etmesi gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Domuz Öldürmek

Rüyasında bir domuzu öldürdüğünü gören rüya sahibinin, düşmanlarını birer birer alt edeceğine işaret etmektedir. Kişinin etrafındakilere dikkat etmesi gerektiğine aksi halde sadece kendisinin değil ailesinin de zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Domuz Sütü İçmek

Rüyasında domuz sütü içtiğini gören rüya sahibinin, mal veya akıl kaybı yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişinin rüyasında domuz sütünü döktüğünü görmesi kötü sandığı haberlerin iyi olacağına, ummadığı güzellikler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyasında domuz eti yediğini gören rüya sahibinin haram bir mala olduğuna ve hayrını görmeyeceğine, büyük kayıplar ile karşılaşıp, üzüntülü günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Domuz Beslemek

Rüyasında domuz beslediğini gören rüya sahibinin, karanlık işlerle uğraşan bir yakını tarafından başının belaya gireceğine işaret eden bu rüya kişiyi uyarıcı niteliğindedir. Rüyasında beslediği domuzun konuştuğunu görmesi ise kişinin düşmanlarının başarısız olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir