Rüyada Domates Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Domates Görmek

Okunma Sayısı: 223

Rüyada Domates Görmek

Rüyasında domates gören rüya sahibinin yüz kızartıcı bir iş yapacağına, yaşayacağı pişmanlığa, psikolojik çöküntü ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Domates Almak

Rüyasında domates aldığını gören rüya sahibinin, beklemediği anda müjdeli haberler alacağına işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre de yüklü kazanç getirecek bir işe girileceğine ama belli bir zaman sonra ufak kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Domates Satmak

Rüyasında domates satan rüya sahibinin, ticari atılımlar yapacağına ve karşı çıkacağına yorulur. Özellikle kişinin iş dünyasına yorulan bu rüya hayırlı haberlerin geleceğine ve kariyer yolunda büyük adımlar atacağına işaret edilir. Rüyasında olmamış domatesleri sattığını gören kişi daha gerçekleşmesine zaman olan işlere işaret etmektedir.

Rüyada Domates Yemek

Rüyasında domates yediğini gören rüya sahibinin, kolaylıkla elde edeceği mala delalet eder. Kişinin son günlerde uğraştığı işlerin son bulacağına, güzel günlerin başlayacağına işaret eden bu rüya hayırlı ve nasiplerin çok olacağını gösteren bir rüyadır. Rüyasında domates yerken üstünün battığını gören kişinin ailesine ihtiyaç duyduğuna da yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.