Rüyada Dolu Yağdığını Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Rüyasında dolu yağdığını gören rüya sahibinin elinden çıkacak mallar olduğuna, maddi kayıplar yaşaması sonucu bulanıma gireceğine, zor günlerin kapıda olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Dolu Yağdığını Duymak

Rüyasında dolu yağdığını duyan rüya sahibinin, hal yediğine, günahlar olduğuna yorulur. Kişinin tövbe etmesi gerektiğine ve sonrasında manevi huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Doluya Tutulmak

Rüyasında doluya tutulduğunu gören rüya sahibinin, borçlarını ödeyemeyecek duruma geleceğine, büyük maddi sıkıntılar yaşayacağına, aynı zamanda kişinin ailesinden bir kişinin önemli bir hastalığa yakalanacağını işaret eden bu rüya pek hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Doludan Kaçmak

Rüyasında doludan kaçtığını gören rüya sahibinin kurtuluşuna işaret etmektedir. Büyük bir işe girişip, elde edilecek kazanca ve menfaatlere sahip olunması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin aynı zamanda güçlü, kudretli, inançlı bir kişi ile karşılaşmasının hayırlar getireceğine yorulur. Ev içerisinde yaşanan sıkıntıların ve anlaşmazlık yaşanan tartışmaların biteceğine de delalet eder. Ayrıca yapılan işin başarı ile sonuçlanacağını da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri