Rüyada Dolap Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dolap Görmek

Okunma Sayısı: 159

Rüyada Dolap Görmek

Rüyasında dolap gören rüya sahibinin, gereksiz harcamaların artıp kişinin sıkıntıya düşüneceğine yorulur. Kişinin savurgan yapısının her zaman maddi sıkıntılar içerisinde boğuşacağına, harcamalarını kontrol etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Yiyecek Dolabı Görmek

Rüyasında yiyecek dolabı gören kişinin, bolluk bereket içerisinde bir yıl geçireceğine, bol kazanç sağlayacak iş girişimlerinde bulunacağına, kişinin beklediği paraların geleceğine, borçsuz bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Giysi Dolabı Görmek

Rüyasında giysi dolabı gören kişinin, mutlu olacağı haberler alacağına, yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, tatil planlarını gerçekleştireceğine, beden sağlığına dikkat ettiğine işaret etmektedir.

Rüyada Mutfak Dolabı Yaptırmak

Rüyasında evinin mutfak dolabını yaptırdığını gören rüya sahibinin, yenilikçi, değilikleri seven bir yapısının olduğuna yorulur. Kişinin en çok mutlu olduğu şeyin farklı atılımlarda bulunmak olduğuna işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin vurdumduymaz bir yapıya sahip olduğuna ve gelecekte yaşayacağı hayatı sıkıntıya sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kitap Dolabı Görmek

Rüyasında kitaplarla dolu olan bir dolap gören rüya sahibinin, bilgili kişiler ile yapacağı işe yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri