Rüyada Dolandırıcı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Rüyasında dolandırıcı gören rüya sahibinin, zorluklar çekeceğine, etrafında ona zarar verecek insanların olduğuna işaret etmektedir. Kişinin iyi niyetinin başkaları tarafından hep kullanıldığına,

üzüntü yaşadığına, ailesinden bir kişinin hastalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dolandırıcıdan Kaçmak

Rüyasında dolandırıcıdan kaçtığını gören rüya sahibi, kişinin daha çok para kazanmak için usulsüzlük yapacağına işaret etmektedir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağına, mal varlığını kaybedeceğine ve çaresizliğe düşeceğini göstermektedir.

Rüyada Dolandırıcıya Yakalanmak

Rüyasında dolandırıcıya yakalandığını gören rüya sahibinin, gerçeğin tam tersi şekilde olduğuna yorulur. Rüya sahibinin sağlığına kavuşacağına, itibarının artacağına, kötü niyetli kişileri alt edeceğine işaret etmektedir. Kişinin farklı alanlarda kendini geliştireceğine ve hobilerine daha çok yöneleceğine de yorulur.

Rüyada Dolandırıcılık Yapmak

Rüyasında birilerini dolandırdığını gören rüya sahibinin, kıskançlığından kaynaklı olarak etrafındakilere zarar vereceğine, işlerinin bozulacağına, musibetlerin başından eksik olmayacağına, beklenmedik kötü haberlerin geleceğine işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin işlerinde başarıyı yakalayacağına, sağlıklı ve uzun ömürlü olacağına, tatile çıkacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar