Rüyada Dokuma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dokuma Görmek

Okunma Sayısı: 198

Rüyada Dokuma Görmek

Rüyasında Dokuma gören rüya sahibinin hane içerisinde artacak berekete, bol rızıklı bir sene geçireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin üstün başarılara sahip, çalışkan birisi olduğunu göstermektedir.

Rüyada Halı Dokuma

Rüyasında halı dokuduğunu gören rüya sahibinin, kendi el emeği ile kazanç sağladığına, yaşam sıkıntısı çekmeyeceğine ve güzel birikimler yapacağına işaret etmektedir. Kişinin mutluluğun artacağına, uzaktan bir akrabası ile ortaklık kuracağına da yorulur.

Rüyada İpek Şal Dokuma

Rüyasında ipek şal dokuduğunu gören rüya sahibinin, iyi niyetli, saf birisi olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin bu iyi niyetini kullanan kişilerin olduğuna ve kişinin üzüntü yaşadığına işaret etmektedir. Kişinin kırılgan yapısının kişiye zorluk çektirdiğine kuracağı arkadaşlıklar da hep ezilen taraf olduğuna ve toplanmakta güçlükler çektiğine delalet eder.

Rüyada Dokuma Fabrikası Görmek

Rüyasında dokuma fabrikasına gittiğini gören rüya sahibinin, hayalini kurduğu hayata kavuşacağına, ilişkisinde yaşadığı sıkıntılardan kısa bir süre sonra kurtulacağına, kederli günleri geride bırakacağına ve kısa süreli yolculuğa çıkacağına yorulur.,

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.