Rüyada Doktor Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Doktor Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Doktor Görmek

Rüyasında doktor gören rüya sahibinin, sağlık sorunlarının biteceğine, ailesinde veya yakın çevresinde hasta kişiler var ise şifa bulacağına, dert ve kederin sona ereceğine, arkadaşlar ile vakit geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyasında Doktor Olduğunu Görmek

Rüyasında doktor olduğunu gören rüya sahibinin, büyük fırsatlar yakalayacağına, kariyer yapacağına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Doktora Gitmek

Rüyasında doktora gittiğini gören rüya sahibinin, sıkıntılarından kurtulmak için bir desteğe ihtiyaç duyacağına işaret etmekte olan bu rüya beklenmedik yükselişlere de işaret etmektedir.

Rüyada Doktor İle Evlenmek

Rüyasında bir doktor ile evlendiğini gören rüya sahibinin hayatı boyunca hep kısmetli olacağına, mutlu olduğu günlerin hiç bitmeyeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyasında doktor ile evlendiğini gören rüya sahibinin eline yüklü bir miktarda para geçeceğine, mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Doktor Maskesi Görmek

Rüyasında doktor maskesi taktığını gören rüya sahibinin, zorluklar çekerek kazanacağı zafere, büyük uğraşlar sonrasında alacağı ev ya da arabaya işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri