Rüyada Doktor Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Ayrıca Bkz; Diş Doktoru, Hemşire, Eczane

Anne yahut alim bir kimse, hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine; sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya işarettir. 

Rüyada doktor görmek, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada doktor olduğunu görmek ilim ehli yahut yönetici olmayan; doktor bazen insanı arkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan aldırmaya delalettir.

Rüyada göz doktoru görmek dine sonradan eklenen hurafeleri temizleyen, insanlara rehberlik yapan kimseye, iyi danışmana delalet eder. Rüyada doktorun kefen satması, mesleğinde hile yapıyor olmasına ve teşhisteki yanlışı ile insanın sağlığı ile oynamasına delalet eder. İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır. Kişinin yardım alarak dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada doktor görmek ne demek, herkese yardım eden bir kişi olarak tabir olunur. Rüyasında tıp tahsil ettiğini gören Kuran öğrenir. Bir doktorun bir hastaya ilaç yazıp onu iyileştirdiğini görmek, birini kötü yoldan iyi yola getirdiğine işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada doktor görmek, alim bir kimseye işarettir. Bir tabibin kendisine ilaç verdiğini gören kimsenin, vücudu sıhhata kavuşur. Aralarında düşmanlık olan kimselerin rüyada doktor görmeleri, düşmanlarını görmeye işarettir. 

Rüyada görülen doktor, insanın annesidir. Bundan dolayı bir kimse doktorunun öldüğünü görse, o kimsenin annesi ölür. Rüyada hastanın yanına bir doktor geldiğini görse, hastalıktan kurtulur. 

Rüyada doktorun sağlam bir adamın yanına gittiğini gören kimse, hastalanir. Doktor görmek, bazen de çöpe, çöpçüye, adamı arkasından çekiştiren ve yüzüne karşı kas ve göz işaretleriyle ayıplamaya, haberleri dikkatle araştıran kimseye, harp için hazırlanmış veya bazen galip, bazen de mağlup olan savaşçı birisine işarettir. 

Rüyada doktor olduğunu gören kimse, haline uygun yüksek bir mevkiye geçer. Bir kimse rüyada hakimin doktor olduğunu görse, o hakim halka karşı çok yumuşak ve faydalı olur. Bir kimse doktorun hakime veya müftüye dönüştüğünü görse birtakım belalara duçar olur. 

Rüyada doktor görmek tabiri, öğütleri etkili olan vaize, din ve dünya işlerini ıslah eden hakim, müftü ve eğitimciye işarettir.

Doktor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi