Rüyada Doğal Afet Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Doğal Afet Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 205

Bir kimsenin herhangi bir doğal afete maruz kaldığını görmesi dini inanışlarını terk etmesi ve günah işlemesi anlamına gelir. Bu kişinin dini inanışları terk etmemesi hususunda bir ikaz da olabilir.  Bu sebeple kişi tövbe etmeli, günahtan kaçınıp sevaba yönelmelidir.

Rüyada Bir Yerin Afete Uğradığını Görmek

Kişinin sıkıntılı zamanlar geçirmesi ve işlerinin sekteye uğraması anlamına gelmektedir. Kişi tutumlu olmalı ve yönetimi ele alarak bu durumla başa çıkmalıdır. Aynı zamanda kişinin ibadetlerinde sıkı davranmasına ve dikkatli bir şekilde Allah’tan yardım istemesine dikkat edilmelidir.

Rüyada Sel Olduğunu Görmek

Kişinin rüyasında sel görmesi salgın bir hastalığın habercisidir. Yangın gibi bir afetin görülmesi ise dini görevlerin ve ibadetlerin yerine getirilmemesinden dolayı büyük bir günahta bulunulduğuna ve tövbe edilmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler yaşanması ve yeni adımlar atması olarak delalet edilir. Kişinin bulunduğu şehri afet altında görmesi ise kişinin iş hayatında yapacağı hatalar sebebiyle yaşayacağı maddi kayıplara delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.