Rüyada Dışkı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dışkı Görmek

Okunma Sayısı: 251

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek gerçek hayatta haram mal almaya ya da haram para yemeye, rüya sahibinin oldukça rahat davranıp elindekileri yitirmesine, ailevi bir durum için harcanacak paraya ve üzüntülü bir durum yaşamaya delalet eder.

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Rüyada insan dışkısı görmek, helal olmayan mal ve mülke delalettir. Rüyada kendi yatağına pislediğini görmek; malını eşine vermeye delalettir.

Rüyada Dışkı Örtmek Görmek

Rüyada dışkı görüp toprakla örttüğünü görmek; rüya sahibinin birikimini, herkesten saklamaya delalet eder.

Rüyada İnsan Pisliği Yemek

Helal olmayan yolla elde edilen paraları, yok olacağına delalettir. Rüyada meçhul bir yere dışkı bırakmak görmek; parayı yahut malını lüzumsuz yerlerde harcamaya delalet eder.

Rüyada vücudunuzun pisliğe bulaştığını görmek; günaha gireceğine işaret eder. İshal olduğunuzu görmek, malınızı çarçur edeceğinize delalet eder.

Karnınızdan adeta sel benzer biçimde pislik boşaldığını görmek; sözüne güvendiğiniz bir kimseden akıl alacağınıza delalet eder.

İnsan pisliği; elden gidecek mala işarettir. Pislik içinde boğulduğunuzu yahut pisliğe basıp yere düştüğünüzü, üzerinizin pisliğe bulaştığını görmek; lafına itimat edilen bir kimse yüzünden derde ve kedere düşeceğinize delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.