Rüyada Direksiyon Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Direksiyon Görmek

Okunma Sayısı: 200

Rüyada Direksiyon Görmek

Rüyada direksiyon görmek gerçek hayatta rüya sahibinin ilmine, doğruluğuna güvenilebilecek görüş ve düşüncelere sahip olmaya, kendi hayatının kontrolünü kimseye bırakmadan kendi eline almaya, yeni bir iş kurmaya delalet eder.

Rüyada Direksiyonda Kendini Görmek

Rüyada direksiyona geçip, arabayı güzelce sürdüğünü görmek gerçek hayatta rüya sahibinin ehli olduğu için yöneticilik yapmasına, bir öğretmenin bu rüyayı görmesi tayininin yakın zamanda gelmesine, memuriyette bulunan bir kimsenin kendi gibi memur bir kimse ile evleneceğine, diğerleri için işlerin yolunda gitmesine delalet eder.

Rüyada Direksiyonun Kırılması Görmek

Rüyada direksiyonun kırılması yahut düşmesi görmek işlerin bozulmasına, para kaybına, malını yok pahasına satmaya, rüya sahibinin sevmediği kimseler ile aynı yerde çalışmak zorunda kalacağına delalet eder. Maceralı ama bunaltıcı bir iş üstlenmeye, bilinmedik bir yerde çalışmaya başlamaya, umulmadık bir yerden gelecek talibe, bilmediği bir memlekete evlenmeye, kaynanadan görülecek kötü şeylere ve işitilecek lafların kişiyi üzeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar