Rüyada Diploma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Diploma Görmek

Okunma Sayısı: 198

Rüyada Diploma Görmek

Rüyada diploma görmek yenilik, değişiklik, başlangıçlara delalet eder.

Rüyada Diplomaya Hak Kazanmak Görmek

Rüyada diploma görmek, memur bir kimsenin amirlerinin takdirlerine muhatap olmaya; tüccar iseniz kazançlı bir iş hususunda bir kuruluş ile anlaşma imzalamaya delalet eder. Halktan bir kimsenin, mahallede yapacağı hayırlı bir iş için izin almış olduğuna; ev hanımı ise, eşinin kendisinden fazlaca memnun olduğuna ve onun sevgisini kazandığına; talebe ise okulunda başarı göstermiş olmasından dolayı, öğretmenlerinin takdirini kazanmış olmaya delalet eder.

Rüyada Diploma Almak Görmek

Bir başka rivayete göre de: Rüyada memurun mezuniyet belgesi görmesi amir tarafınca takdir edileceğine işarettir. Tüccar bir kimsenin bu rüyayı görmesi hasılatının artacağına ve yeni kuruluş kuracağına, evli bir kimsenin şehir değişikliği gibi büyük bir işe kalkışmasına işarettir.

Talebenin rüyada mezuniyet belgesi görmesi, sevineceğine ve hocası tarafından iltifat göreceğine işarettir. Hanımının rüyada mezuniyet belgesi aldığını görmesi ise, kocası tarafınca takdir edileceğine, ev işlerinde başarılı bir hanım olduğuna işarettir. Diploma her biçimde takdir edilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar