Rüyada Dilenci Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dilenci Görmek

Okunma Sayısı: 137

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada temiz yüzlü dilenci görmek ilim istemeye, hayrı dilemeye; kötü kılıklı dilenci zillete, pişman olunacak işlere delalet eder.

Rüyada Dilenci İle Konuşmak Görmek

Rüyada dilenciyle konuşmak başarıda tolerans ve iyi duyguların rol oynayacağına, işlerin yakın zamanda düzeleceğine, rüyada dilenciye sadaka vermek sorunların artık geride kalacağına delalettir.

Rüyada Dilenci Kovmak Görmek

Rüyada dilenci kovmak görmek, rüya sahibinin kısmetini ve şansını kaçırmaya bu hatasından ötürü büyük pişmanlık duyacağına, bir büyükten yardım almaya delalettir.

Rüyada Bir Dilenci Doyurmak

Rüyada dilenci doyurmak görmek, talihe, parasal durumun düzelmesine delalettir. İşlerin kısa bir müddet sonra yoluna gireceğine işaret eder. Dilenciye sadaka vermek ise işlerin kısa bir müddet sonra yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Dilenci Olduğunu Görmek

Rüyada dilendiğini ve para istediği kimselerin kendisine bir şey verdiğini görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin hayır ve menfaate ermesine; dilendiği biçimde bir şey verilmediğini görmek ise, sıkıntıya düşmeye ve zarara uğramaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar