Rüyada Dilek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dilek Görmek

Okunma Sayısı: 184

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada istek görmek rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi uzun zamandır bir sıkıntıda ya da rahatsızlık ile uğraşılıyor ise en yakın zamanda kurtulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada istek görerek, isteklerinize bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz.

Rüyada Dilek Dilediğini Görmek

Rüyada arzu dilediğini görmek, rüyasında içerisinden gelerek istek dilediğini kabul eden kimsenin istediği şey olacaktır. Rüya anında arzu ettiğiniz dileğin açık bir şekilde ne olduğunu duyduysanız en yakın zamanda gerçekleşecektir. Sadece istek dilediğinizi gördüyseniz uzun zamanda istediğiniz şeyin gerçekleşmesine rivayet eder.

Rüyada Dilek Tutmak

Rüyada arzu tutmak rüya sahibinin mutluluğun, şansın ve gerçekleşecek hayallerinizin hayatınızda her vakit var olacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında arzu tuttuğunu bulan bir evli bir kadın ise kısa sürede kız bebek haberini alabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Dilek Ağacı Görmek

Rüyada arzu ağacı görmek hayırlı olacak işlere delalettir. Rüya sahibi eğer bekar ise yakın zamanda isteme, nişan yada düğün yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer evlenmiş ise en kısa sürede çocuğu olacağına ve sevinçli bir evlilik geçirmeye delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.