Rüyada Dil Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dil Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Dil Görmek

Rüyada dilini hareket ettirdiğini bulan kimse, bir hata yapar. Eğer dilinde olan uzunluktan yada genişlikten yahut kanıt getirdiği zaman genişleme benzer biçimde bir durum görse, o kimsenin güçlü ve kudretli oluşuna ve düşmanlığında galip gelmesine işarettir.

Rüyada İki Dili Olduğunu Görmek

Rüyada iki dili olduğunu görmek kabul eden kimse, kendisinde bulunan ilim, sıhhat ve delilleri artar, düşmanını yener. Bir kimsenin rüyada dilinin tutulması ve onun için söz söylemek olası olmaması, o kimsenin başta kalmasına delalettir.

Rüyada Dilini Kaybetmek Görmek

Rüyada kendi dilini kaybettiğini bulan kimsenin, memedeki evladı ölür. Mahkemesi olan bir kimse rüyada dilinin kesildiğini görse, o kimsenin delili boşa menfaat ve kendisi de zor durumda kalır. Bazı tabirciler rüyada dilinin kesildiğini bulan kimse, suskunluğu ile bir selamete varmaya delalettir. Rüyada bir kimse hanımının dilinin kesilmiş bulunduğunu görürse, kadınının iffetli ve örtünmüş bir kadın olduğuna, bir kimsenin rüyada kadınının onun dilini kestiğini görmesi, kadınının ona latife yapmasına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri