Rüyada Dikiş Dikmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dikiş Dikmek Görmek

Okunma Sayısı: 126

Rüyada Dikiş Dikmek Görmek

Rüyada bir söküğü dikmek bir ayıbı gidermeye ya da gizlemeye delalet eder. Rüyada dikiş dikmek dağınık şeyleri bir araya getirmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Kendini Dikiş Dikerken Görmek

Sevinçli bir aile dünyasına delalet eder. Rüyada dikiş dikmek iki farklı anlama sahip olup; iğne ile bir şey dikmek, gerçek hayatta isteklerinin olmasına; makine ile dikiş dikmek, iş yaşamının muntazam bir biçimde devam ettiğine delalettir.

Rüyada Terziye Gitmek Görmek

Rüyada dikiş diken bir kimseyi görmek, işinizde size yardımcı olarak çalışan kimselerin size olan sadakatine işarettir. Rüyada bir terziye giderek ona bir söküğünü diktirdiğini görmek, bir iş hususunda hükümete yapılmış bir başvuruya olumlu bir yanıt almaya delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğin Dikiş Dikmesi

Rüyada bir erkeğin dikiş dikmesi, erkekler için rahata kavuşmaya, borçları ödemeye, eksikleri tamamlamaya; bayanlar için ikiyüzlü bir arkadaşın varlığına, çevresindeki insanların ihanetine uğramaya, bir dileğinin olmamasına, başarısının kıskanılmasına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar