Rüyada Devir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Devir Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Devir Görmek

Rüyada devir görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin aile içinde huzurunun kaçacağı olaylar yaşanacağına, mutluluğuna gölge düşüren birilerinin olacağına, güler yüzünüzü çekemeyen kıskanç insanlar ile uğraşmak zorunda kalacağına, dertlerinin bitmeden istediği mutluluğu tekrar yakalayamayacağına, delalet eder.

Rüyada Devir Etmek Görmek

Rüyada bir malı ya da bir işi devrettiğini görmek gerçek hayatta rüya sahibinin istemediği bir kayıp yaşayacağına, bir kimse ile elindekileri bölüşmeye, kardeşleri var ise birinin zor bir durum yaşadığına, darlık günleri görmeye, aile içerisinde kopukluk yaşamaya delalet eder.

Rüyada Bir Devrin Kapandığını Görmek

Rüyada bir devrin kapandığını görmek, gerçek hayatta daha büyük ve iyi imkânlara sahip olmak için bazı şeyleri feda etmek zorunda kalmaya delalet eder. Rüya sahibinin eskisinden daha büyük dükkâna sahip olmak için elindeki dükkânını satacağına, sevdiği bir kimse var ise onunla mutlu olabilmek için onun ailesinde sevmediği birini kabullenmek zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada devrin değiştiğini gören bir kimsenin hayatında yeni oluşumlar meydana geleceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri