Rüyada Dev Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dev Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Dev Görmek

Rüyasında dev gören rüya sahibinin, iş hayatında yükseleceğine, büyük işler peşinde koştuğuna ve başarılı sonuçlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dev Balık Görmek

Rüyasında dev bir balık gören rüya sahibinin, çok büyük kısmetler ile huzura kavuşacağına, ailesi ve kendisi için büyük yatırımlar yapıp karlı çıkacağına, servetine servet katacağına, güzel ve mutlu olacağı bir evlilik yapacağına işaret eden bu rüya kişi için çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Dev Yılan Görmek

Kişinin rüyasında gördüğü dev yılan, güvenip sırtını yasladığı kişiler tarafından büyük ihanetlere uğrayacağına, üzüntü yaşayacağı günlerin artacağına işaret etmektedir. Kişinin insanlara verdiği değerin karşılığını görmediğine ve kendisini yalnız hissettiğine delalet eder.

Rüyada Dev Araba Görmek

Rüyasında dev gibi bir araba gören rüya sahibinin, kişinin yüksek makamlara çıkacağına, iş için yola çıkması gerekeceğine işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin son zamanlarda çok sıkıldığına ve uzun zamandır planladığı tatili yapacağı yönündedir. Kişinin tatil sonunda hayatında köklü değişiklikler yapma kararı alacağını da gösteren bu rüya hayırlı rüyalar arasındadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri