Rüyada Destan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Destan Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Destan Görmek

Rüyada destan görmek kişinin rüyasını ne şekilde gördüğüne göre değişkenlik gösterir.

Rüyada Destan Okuyan Birisini Görmek

Rüyada destan ve hikaye söyleyen bir kişiyi görmek, insanların arasını sevgi bağlarıyla birleştiren bir adama işaret olarak tabir olunur. Bir kişinin rüyada destan veya hikâye anla­tan adamı görmesi, insanlara tatlı dille öğüt veren, sulh ve sükun için sevgiyi sermaye bilen, insanların arasını sevgiyle uzlaştıran kimselere işâret eder. Bazı kere de rüyada destan söyleyeni gör­mek, kahramanlık ve şecaat ile tabir olunur.

Rüyada Destan Okuduğunu Görmek

Rüyada destanı kendisinin okuduğunu gören kimsenin yakınları ile arasının bozulacağına, yakınlarına iğneleyici sözler söyleyerek kalp kıracağı şeklinde yorumlanır. Bu kişinin yakınlarıyla akrabalarıyla aralarında miras üzerinden tartışmalar yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Destana Konu Olduğunu Görmek

Rüyada destana konu olduğunu gören kişinin veya destan kahramanı olarak kendisini gören kişinin yaşayacağı büyük mutluluklara büyük başarılara ulaşacağına işaret edilir. Girdiği işlerden zafer ile sonuçlanacağı işinde başarı sağlayacağına rivayet edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar