Rüyada Desen Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Desen Görmek

Okunma Sayısı: 190

Rüyada Desen Görmek

Rüyada desen görmek ve gördüğü desene anlam verememek genelde evliliğe, hayırlı bir işe ve kısmete işaret edilir. Ancak görülen desenin ne olduğuna göre çok başka başka anlamlara gelebilmektedir.

Rüyada Hayvan Deseni Görmek

Rüyada hayvan desenleri gören kişinin rüyası uzun ve ferah bir şekilde yaşam süreceğine , dertlerinden sıkıntılardan kurtulacağına işaret edilir. Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çiçek Deseni Görmek

Rüyasında çiçek desenli bir eşya gören kimsenin hakkı yeneceğine, hak ettiği değeri göremeyeceği veyahut hakettiği bir terfiye yükselemeyeceği veya maddi olarak bir hakkının yeneceği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada İnsan Deseni Görmek

Rüyada insan desenli eşyalar gören kimsenin etrafındaki insanlardan zarar göreceği etrafındaki kişilerin ona karşı gerçek yüzlerini göstermediklerine, rüyayı gören kişinin arkasından işler çevrildiği şeklinde işaret edilir.

Rüyada Desenli Halıda Yürümek

Rüyada desenli bir halıda yürüdüğünü gören kimse için beklediği haberler ve işler için zamanın geldiğine ve artık harekete geçmesi gerektiğine ve harekete geçerkende küçük aksaklıklara takılmaması gerektiği şeklinde rivayet edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.