Rüyada Dergi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dergi Görmek

Okunma Sayısı: 159

Rüyada Dergi Görmek

Rüyasında dergi gören rüya sahibi, şu an bulunduğu iş hayatından yavaş adımlarla üst mevkilere çıkacağına, ömrünün geri kalanını güzel bir eş ile devam ettireceğine, sağlık sorunu yaşamayacağına, alacağı küçük bir eve ve bu evin kişiye büyük mutluluklar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dergi Yazarı Olmak

Rüyasında dergi yazarı olduğunu gören rüya sahibi, eğitim hayatında ve iş hayatında büyük başarılar yakalayacağına, devlet kapısında olan işlerinin iyi sonuçlanacak olduğuna, eğitimi veya işi için yapacağı şehir değişikliğine delalet eder.

Rüyada Dergi Almak

Rüyasında dergi aldığını gören rüya sahibi, hayalperest bir kişi olduğuna, kendi hayal dünyasında yaşadığına ve gerçek hayatla karşılaştığında mutsuz olduğuna işaret etmektedir. Kişinin çocuksu bir yapısının da bulunması nedeni ile olgun düşünemeyip yanlış karalar verebileceğine bu yüzden de aile büyüklerinin fikirlerine önem vermesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Dergi Satmak

Rüyasında dergi satıcı olduğunu gören rüya sahibi, ticari atılımlar yapacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Kişinin kazancıyla çocuk sevindireceğine ve gelirinin daha da artmasına yorulan bu rüya hayırlı rüyalar arasındadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri