Rüyada Deniz Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Deniz Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek bireyin maddi ve içsel yönden bütün sıkıntılarını atlatarak refaha ereceğine işaret eder. Yeni bir işe yatırım yapmak ya da yüksek bütçeli ticari faaliyetlerde bulunarak büyük hasılatlar elde etmeye delalettir. Ayrıca haneden bolluk ve bereketin eksik olmadığı bir sene geçirileceği benzer biçimde yorumlanır. Bazı yorumculara göre de böyle bir rüya gören ferdin kalbinde hangi arzular varsa yakın bir zamanda kabul olacağı gibi anlatım edilir.

Rüyada Kendini Denizden Uzakta Görmek

Eğer rüyada kendinizi denize uzak bir noktada görüyorsanız bu rüya sizin hedeflerinize ulaşırken bir süre çabalamanız gerektiğine işaret eder. Bir köşeye oturarak denizi seyretmek ise içsel yönden rahat ve gönlü geniş birisine delalettir.

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Rüyada deniz suyu içtiğini görmek rüya sahibinin maddi ve manevi yönden büyük kazançlar elde edeceğine delalettir. Eğer içilen deniz suyu kirliyse, bu meydana getirilen bazı işlerde tereddüde düşülerek başarısız olunacağı gibi yorumlanmaktadır. İçilen deniz suyu acı bir tada sahipse, bu düşmanlara karşı mağlup olmaya delalet eder.

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri