Rüyada Demirci Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Ayrıca bkz: Demirci Dükkanı, Demirci Örsü, Demirci Çekici

Rüyada bilinmeyen demirci görmek, büyük bir sultana; bilinen demirci güçlü, becerikli, heybetli kimseye işarettir. Rüyada demirciye uğramak, bir sıkıntıya düşmeye; demirci olduğunu görmek güce, mülk sahibi olmaya; üstü başı kirli ve katran suratlı demircinin dükkanına girip, onun yanına oturmak, azabı gerektirecek işler yapmaya delalettir. 

Rüyada demirci ocağını sönük görmek üzüntü ve kedere; akkor halinde görmek, rızka delalet eder. Önemli bir kişinin desteğini işaret eder.

Rüyada demirci olduğunu gören, halkın dünya işlerinde ondan faydalandığını görmekle memnun olur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen demirci, kuvveti ve mahareti nisbetinde, heybetli bir kimsedir. Demirci Azrail (A.S.)’dir. Demir onun kuvveti ve şiddetidir. 

Rüyada demircinin demirden istediği şeyi alması, büyük bir mülke sahip olmasıdır. Bundan dolayı rüyada demirci olduğunu ve demirin elinde mum gibi yumuşadığını ve ondan istediği aleti yaptığını gören kimse, mülke ehilse mülke nail olur. 

Rüyada demirci görmek ne demek şerre, şiddete ve tasarruftan men olmaya, bazen de güç ve müşkül şeyi kolaylaştırmaya işarettir. Eğer demirin dumanından yahut kıvılcımından ona bir şey dokunup gözüne veya elbisesine bir zarar gelirse, o kimsenin hali müşkül olur. 

Rüyada demirci görmek, aşçı, ekmekçi, bakırcı vs. gibi geçimini ateşten alan kimselere de işarettir. Bir kimse bir demircinin özellikle elbiseleri, yüzü siyah olursa ve yanına girdiğini, oturduğunu görürse o kimse cehennem ateşine girer yahut o kimse hapse atılır.

Demirci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi