Rüyada Demir Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Ayrıca bkz: Demir Para, Demir Kürek, Demir Çengel

Rüyada demir görmek güç ve kuvvete, mal ve mülke; demirre istediği şekli kolaylıkla vermek, zorlukların üstesinden gelmeye; demiri dişiyle çiğnemek, zorlu bir topluluğa zarar vermeye işarettir.

Rüyada demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya; demiri eritmek, halkın diline düşmeye; demirden mamül eşya menfaate; demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder

Rüyada demir görmek, hayatınızda çabucak çözülmesi gereken önemli bir konuya dikkatinizi çekmek içindir. Demir, sıkıntının işaretidir. Beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada demirden yapılmış eşya almak güçlenmek ve yenilmeyecek duruma gelmek demektir.

Rüyada demir görmek tabiri, bir kimse tarafından horlanacağınıza; kıvrılmış demir görmek, sevdiğiniz bir kimse ile darılacağınıza; işlenmiş demir görmek, istediğiniz her şeyi elde edeceğinize; demirden yapılmış aletler görmek, genellikle güvenlik olarak yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen demir, onu elinde bulunduran için mal ve kuvvettir. Demiri aldığını gören kimse için de zayıflıktan ve acizlikten sonra yine kuvvettir. Demir yediğini gören kimse, her yerde kurtuluşa ve zafere erer. 

Rüyada demiri ekmekle beraber yediğini gören kimse, geçimi için halka uyar, minnet ve güçlük altına girer. Demiri dişiyle çiğnediğini gören kimse, kuvvetli bir millete zarar verir.

Rüyada bir yere biriktirilmiş demir gören kimse dünya eşyasından hayra ve bir kadından arzu ettiği şeye erişir. Kendisi için demirin yumuşadığını gören kimse rızık ve genişliğe işarettir. 

Rüyada demir erittiğini gören kimse, kendisiyle övünebileceği bir iş görür. Aynı zamanda, halkın diline düşer ve insanlar onun dedikodusunu yaparlar.

Rüyada demirden yapılan şey insanlar için menfaat ve kuvvettir.

Demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi