Rüyada Delikanlı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Delikanlı Görmek

Okunma Sayısı: 182

Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyada temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana; delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya; delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye işarettir.

Rüyada Delikanlı İle Oynaşmak Görmek

Rüyada delikanlı ile oynaşmak görmek gerçek hayatta, hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye, yanlış kararlar almaya delalet eder. Rüyada delikanlı bir kimsenin peşinden koştuğunu gören genç bir kız ise ani haber alacağına delalet eder. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının geleceği şekle göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Delikanlı Olduğunu Görmek

Erkek bir kimsenin rüyasında delikanlı olduklarını görmesi, gerçek hayatta çok iyi ve sevinçli bir haber almaya, bir kadının rüyasında yakışıklı bir delikanlı görmesi ise, hayal ettiği şeylerin gerçeğe dönüşmesine; genç bir kızın rüyasında delikanlı görmesi de kısmetlerinin çoğalmasına, şansının açıklığına ve yakında mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder. Rüyada delikanlı bir kimsenin kendisini kandırdığını gören bir kadının gerçek hayatta bir hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.