Rüyada Delik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Delik Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Delik Görmek

Rüyayı gören kimsenin hayatının olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına ve hayatında da meydana gelecek değişikliklerin kendisine kazanç, huzur, mutluluk ve bereket getireceğine delalettir. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığında amaçlarının tek tek gerçekleşmeye başlayacağına da delalet eder.

Rüyada Delik Çorap Görmek

Rüyayı gören rüya sahibinin geçim sıkıntısı çektiğine, delalet eder. Rüya sahibinin maddi anlamda çok zor durumda olduğuna, fakirlik çektiğine delalet eder.

Rüyada Delik Duvar Görmek

Rüyayı gören kimsenin gelecekle ilgili planlarında ve yatırımlarında hiç hesap etmediği, beklemediği ve hazırlıklı olmadığı durumlarla karşı karşıya kalmayı ve ne yapacağını bilemez duruma düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Delik Ayakkabı Görmek

Rüyada delik ayakkabı görmek gerçek hayatta gören kimsenin canın sıkılacağına, keyfinin kaçmasına, sağlığının bozulmasına neden olacak bazı durumlarla karşı karşıya kalmasına, kendisi için çok zor atlatacağı ve sorunlu günler geçireceğine delalet eder. Rüyada başkasının ayakkabısının delik olduğunu görmek bir kimse için üzülmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar