Rüyada Deli Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Deli Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Deli Görmek

Rüyada deli görmek bu kişi bilinmeyen bir deli ise gerçek hayatta rüya sahibinin hayır ehli bir kimse olduğuna ya da hayır ehli bir kimse ile tanışacağına delalet eder. Rüyada bilinen bir deli görmek ibretlik bir işler yapılmasına delalet eder. Bir şeye temas ederek aklında noksanlık olmasını görmek gerçek hayatta büyük bir günah işleyeceğine, tüccar bir kimsenin faiz yemesine delalet eder. Sebebi olmadan deli olduğunu görmek ise gerçek hayatta dini, mali ve dünyalık işlerin akıl ve mantığa uygun bir şekilde helal yollar le yürütülmesine delalet eder.

Rüyada Deli Olduğunu Görmek

Rüyada bir kimse kendini deli olmuş olarak görür ise gerçek hayatta rüya sahibinin dini işlerden uzaklaşıp sadece dünyalığa dalacağına delalet eder. Rüyada deli bir kimseyi isteyen bir kimsenin gerçek hayatta haram mal yemesine, bu deliyi istemeyen kimse için ahlaki açıdan çok iyi bir kimsenin varlığına, iyilikleri ile bilinen bir kimseye, etrafının iyiliği için gerekli her şeyi yapmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar