Rüyada Deli Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada deli görmek bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye; bilinen deli, ibretli işlere; bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek, büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye; sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye işaretti.r

Rüyada deli görmek tabiri delilik dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin olmaya; delilik kimi insanlar için saltanata, kimileri için mala yahut mirastan geçinmeye; kimi insanlar için sonu kederle bitecek işlere, kulluk kaygısı taşıyan insan için güzel ve salih amele delalet eder.

Rüyada deli görmek ne anlama gelir delilik aşık olmaya, sevdiği kişi yahut varlık için akıl ölçüsünü aşmaya; delilik iman kemalatına ve halis müslümanlığa; çocuğun deliliği babasının zenginliğine, kadınınki senenin bolluk ve ucuzluğuna delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Akıl Hastası.)

Rüyasında deli gören kimse, yeni birisiyle tanışır. Bir delinin bir şey vermesi kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında delirdiğini gören kimse bir konuda isabetli bir karar vererek ve çevresinde hayranlık uyandıracak.

Rüyada deliye bir şey vermek kısmettir. Aynı zamanda kişinin çevresinden olmayan bir yabancı ile tanışacağına işaret eder. 

Deli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi