Rüyada Dekan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dekan Görmek

Okunma Sayısı: 199

Rüyada Dekan Görmek

Rüyada üniversitelerde bir fakültenin yönetiminden sorumlu profesör görmek; bir seyahate, iş yönünden başarı elde etmeye, kariyer hedefi için alınacak büyük kararlara ve ağır sorumluluklar almaya delalet eder. Rüyada dekan görmek rüya sahibine gerçek hayatta parasal açıdan sorumluluk yükleyen bir kimseden kurtulmasına, kendisinden geçinen bir kimsenin farkına varmaya, tüccar bir kimsenin ortağı var ise ortağının elde ettiği haksız kazancın farkına varmasına delalet eder.

Rüyada Dekandan Ders Dinlediğini Görmek

Rüyada bir üniversitede bu profesörden ders dinlediğini görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin parasal sıkıntıları bulunduğuna ve bu sıkıntıların kısa süre sonra iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada Dekan Olduğunu Görmek

Rüyada dekan olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta kısa süre sonra maddi açıdan kazanç elde edeceğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada dekan görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin hayatının bir anda değişeceğine, yanlış işler yapıyor ise vazgeçmeye, dini işler yapmaya ve kişinin ağırbaşlı olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.