Rüyada Değnek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Değnek Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Değnek Görmek

Rüyada değnek görmek asil bir kimseye delalettir. Bir değneğe dayandığını görmek, asil bir kimsenin yardımı ile isteğine ulaşmaya, elindeki bastonun uzadığını görmek muradına ermeye, maksadına ulaşamamaya delalet eder.

Elindeki Bastonun Yılan Olduğunu Görmek

Elindeki bastonun yılan olduğunu görmek, rüya sahibinin dostlarının düşmanlık edeceğine delalet eder. Elindeki bastonunun kendi bastonu olmadığını görmek, vefat etmeye delalettir.

Bastonunun Kendisi İle Konuştuğunu Görmek

Nimet ve menfaat görmeye delalet eder. Birini bastonla dövdüğünü görmek, ona karşı kötü bir söz söylemeye delalet eder. Bastonu ile bir tasa vurup oradan su çıktığını görmek, fakir ise zengin olmaya; hasta ise veya hastası var ise iyileşir; uzaktan bir tanıdığın gelmesine delalet eder. Elindeki bastonunun kırıldığını görmek, işinden ayrılmaya, tüccar ise iflas etmesine delalet eder.

Rüyada Bastonu Olduğunu Görmek

Rüyada bastonu olduğunu görmek, şerefli, kuvvetli, kudretli ve halka yârdim eden bir kimseye delalet eder. Bastonun kırıldığını gören kimse, memur ise işinden ayrılmaya, tüccar ise, mallarının elinden gideceğine delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.